Zabawa choinkowa
Dodane przez majalewandowska dnia Luty 28 2014 18:15:24
hosting
W czwartek 20 lutego w Szkole Podstawowej w Świedziebni odbył się bal karnawałowy dla uczniów z klas I-VI. Dzieciaki okazały się wyjątkowo twórcze i na balu pojawiły się w niezwykłych przebraniach. Było dużo dobrej zabawy i śmiechu, a za najlepsze przebrania wręczono upominki.
Zapraszam do galerii.
www.powiatbrodnicki.pl
Rozszerzona zawartość newsa
Na balu karnawałowym, który odbył się w Świedziebni pojawili się czarodzieje, wróżki, księżniczki i wiele innych postaci z bajek. Samorząd Szkolny przeprowadził konkurs na najciekawsze przebranie karnawałowe w dwóch grupach wiekowych. Pośród młodszych uczniów wyróżniono Dominikę Manelską z klasy III b za najbardziej oryginalne przebranie. Świetne przebrania pokazali także: Wiktor Więckowski z II b, Marta Narodzonek z II b, Ola Klonowska z III b oraz Oliwia Łepkowska i Olaf Skibicki z I klasy.

W klasach starszych najciekawsze stroje zaprezentowały Natalia Wiśniewska i Natalia Fijałkowska z klasy IV b, jednak zwyciężczynią okazała się Klaudia Wejerowska z klasy IV a. Wszyscy wyróżnieni otrzymali upominki ufundowane przez Samorząd Szkolny. Dzieci otrzymały także paczki ze słodyczami oraz pączki i napoje ufundowane przez Komitet Rodzicielski. Wszyscy bawili się znakomicie przy muzyce dyskotekowej, którą prezentował do godziny 19:00 DJ Nowak. Do zabawy przyłączyli się rodzice, a także dyrekcja i nauczyciele. Po zakończonym balu uczniowie zostali odwiezieni autobusem do domów.